Domů > Novinky > Obsah

LED osvětlení do Japonsko trh

Jul 28, 2015

První, Japonsko LED osvětlení certifikační standardy


V Te informace průzkumu je Japonsko tam žádný oficiální LED osvětlení produktů bezpečnostní normy a certifikace. Japonsko elektrická lampa asociace výrobců připravena Japonsko průmyslový standard (JIS) pro LED lampy bezpečnostní specifikace původních dat, ale to bude udělena pouze do příštího roku. V současné době nízká cena LED světla obsadil celý trh, zavádění standardů osvětlení LED je bezprostřední, zahraniční firmy nyní chtějí vstoupit Japonsko trh může označovat následující dva certifikační standardy.


1, certifikace JIS (Japonsko průmyslové standardy)


JIS certifikace je národní průmyslové standardní zákony a uznána, nezávazných norem. JIS certifikační standardy pro metody měření je třeba zkontrolovat aspekty modelu počet, rozměry, funkce a bezpečnosti výrobků. Když kvalita produktu JIS normami pro zajištění kvality, plynule zařadit do Japonsko trh. Zahraničí prodává celkem 12 zemí a regionů, nyní používat JIS certifikační standard: Korea, Severní Korea, čínské Tchaj-wan, Čína, Indonésie, Filipíny, Myanmar, Thajsko a Viet Nam a Malajsie a Indie a Mexika.


2, PSE certifikace


Chtěl vstoupit Japonsko trh elektrických podniků, bezpečnost PSE je povinná certifikace. PSE má 2 typy certifikačních značek: PSE Diamond certifikační značka (povinné) byl použit pro daný produkt, PSE kruh značky (dobrovolné) se používá pro nespecifikované Výrobková certifikace. A tato certifikace pouze Japonsko převzít odpovědnost výrobců nebo dovozců, spíše než zahraničních výrobců, v Japonsku velmi přísné certifikace a má vysokou reputaci.